Masaż / Masażysta Rybnik, Śląsk

Marzysz o prawdziwym relaksie? Szukasz dobrego masażysty, który dobierze idealny masaż do Twoich potrzeb? Zapraszam do mojego gabinetu, gdzie w wyjątkowej atmosferze rozluźnisz ciało i umysł. Oferuję profesjonalne masaże, wśród z nich rytuały orientalne i SPA. Wykonuję także łagodny masaż prenatalny oraz upiększające zabiegi na twarz. Jako dobry masażysta z dużym doświadczeniem, umiejętnie dobieram technikę, tempo oraz intensywność ruchów do potrzeb Klienta. Używam wyłącznie sprawdzonych kosmetyków, w tym naturalnych olejków o pięknych zapachach. U mnie wyciszysz zmysły i rozluźnisz spięte od stresu ciało. Wypoczniesz tak, jak na to zasługujesz i przywrócisz sobie równowagę psychofizyczną. A jeśli nie wiesz, który zabieg wybrać – skontaktuj się z mną i powiedz, czego oczekujesz, a my pomogę Ci dobrać najlepszy zabieg.  Łatwo trafisz do mojego studia z Knurowa i Rybnika. Zapraszam do mojego gabinetu po prawdziwe odprężenie i zdrowie.

masaż rybnik

Masaże SPA – kompleksowa opieka profesjonalisty

Poszukujesz doświadczonego i odpowiednio wykwalifikowanego, dobrego masażysty, dzięki któremu szybciej zregenerujesz siły – zarówno te fizyczne, jak i psychiczne? Pragniesz zadbać o siebie w sposób kompleksowy? W takim razie oferta Holistic SPA jest skrojona specjalnie dla Ciebie. Wykonuję różnorodne zabiegi według założeń przygotowanych z myślą o konkretnych potrzebach. Proponuję:

  • masaże orientalne,
  • zabiegi częściowe – powiedz mi o swoich wymaganiach, a ze szczególną troską zajmę się określonymi obszarami,
  • masaże relaksacyjne, SPA i pielęgnacyjne twarzy.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w Holistic SPA, zapraszam również na sesje dla dwojga – idealne na prezent dla drugiej połówki.

Oddaj się w dobre ręce

O tym, że Holistic SPA to odpowiednie miejsce, przekonało się już wielu mieszkańców miast takich jak Rybnik czy Knurów, a także duża liczba klientów z okolicznych miejscowości. Moje usługi wyróżnia profesjonalizm, ale oprócz umiejętności w zakresie masażu relaksacyjnego, częściowego i twarzy liczą się także najdrobniejsze szczegóły czy wykorzystywane przedmioty. W codziennej pracy stawiam wyłącznie na wysokojakościowe i sprawdzone akcesoria oraz wyposażenie. Chodzi tu np. o olejki, świece zapachowe czy inne preparaty o cennych właściwościach. Jeśli więc interesuje Cię dobry masażysta, wybierz Holistic SPA!

Dobry masażysta w atrakcyjnej cenie

Służę wsparciem osobom poszukującym ukojenia dla zestresowanego, spiętego ciała oraz zmagającym z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi, np. pleców czy karku. Moim zadaniem jest rozluźnienie stawów i powięzi, pobudzenie krążenia i odprężenie – masaż relaksacyjny stanowi doskonałe w tym celu narzędzie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, daję możliwość zamawiania zabiegów bezpośrednio dla siebie, jak i organizowania wizyt w formie prezentów dla najbliższych. Zapewniam też konkurencyjny cennik świadczonych usług. Zachęcam do zapoznania się z jasno opisanymi szczegółami dotyczącymi poszczególnych zabiegów i rezerwacji terminów w Holistic SPA. Zapraszam do współpracy, jeżeli poszukujesz dobrego masażysty!

Zapisz się na masaż