Masaż balijski

Jeden z tradycyjnych masaży orientalnych wykonywany na wyspie Bali. Masaż balijski łączy w sobie cechy aromaterapii, akupresury, ajurwedy, refleksologii oraz stretchingu. Płynne, tuz mocne i głębokie ruchy terapeuty rozluźniają i uwalniają napięcia oraz poprawiają krążenie krwi a co za tym idzie poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach.

Olejki użyte podczas masażu mają działanie uspokajające, a i ich zmysłowe oddziaływanie wprowadza relaks i poczucie spokoju. Masaż balijski zapewnia poczucie błogostanu.

Masaż hawajski Lomi Lomi

Pochodzący z Hawajów Lomi Lomi to niezwykły masaż orientalny – jednocześnie przyjemny oraz posiadający właściwości terapeutyczne.

Relaksuje, uwalnia napięcia i przywraca równowagę psychofizyczną. Wyjątkowe dla tej techniki są płynne i długie ruchy przedramion, które terapeuta prowadzi przez całe ciało. Jego oddziaływanie jest wieloaspektowe. Po zabiegu pojawia się uczucie spokoju i lekkości, z czasem wraca także radość. Jeśli w Twoim życiu jest dużo stresu i frustracji – Lomi Lomi zadziała kompleksowo i przyniesie Ci upragnioną ulgę. Poczujesz, jak wracają Ci chęci do działania i energia, której wystarczy, zarówno dla Ciebie, jak i do dzielenia się z bliskimi.

Na poziomie organizmu rozluźnisz mięśnie, wyciszysz układ nerwowy, poprawisz krążenie

i odporność. Samo uczucie relaksu także pozytywnie wpłynie na fizyczny aspekt Twojej osoby. Pięknie pachnące, orientalne oleje wzbogacą zabieg o aspekt aromaterapeutyczny.

Masaż Bambo Cho

Masaż orientalny Bamboo Cho to relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pateczek bambusa, rolowanych po ciele oraz miotełek bambusowych, które wykorzystuje się między innymi do oklepywania ciała. Pateczki mają różną grubość i długość, gdyż są dostosowane do różnych technik i wielkości ciała. Masaż szczególnie polecany w przemęczeniu i na spięte mięśnie. Podczas masażu pateczkami bambusowymi odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, oraz witalności, a umysł stan absolutnego odprężenia. Doskonały zabieg dla osób zmagających się z przewlekłym stresem.

Shiroabhyanga

Odprężający masaż głowy, karku oraz ramion ziołowym olejkiem ayurwedyjskim

To bardzo przyjemny tradycyjny ajurwedyjski masaż głowy, karku, barków i dekoltu ciepłym olejem. Zabieg głęboko odpręża i relaksuje, wykonuje się go na naturalnym, ziołowy oleju. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy, olej dodatkowo bardzo dobrze nawilża włosy, pozostawiając je gładkie sprężyste i pełne blasku.

Masaż dodatkowo przynosi spokój i wyciszenie po codziennym stresie, przepracowaniu, przy obniżonym nastroju, depresji, wypaleniu zawodowym. Jest świetnym sposobem dla podtrzymania życiowej energii i harmonii.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko