Marma

Rewitalizujący masaż twarzy wywodzący się z tradycji Ayurvedy. Dzięki opracowywaniu specjalnych punktów zwanych Marma nawet w najgłębszych tankach uwalnia się energia odpowiedzialna za młody i zdrowy wygląd skóry. Twarz staje się promienna, zrelaksowana, dobrze odżywiona i jędrna. Na zabiegu korzysta także ciało, umysł i emocje – punkty Marma to łączniki sfery fizycznej i duchowej, dlatego możliwe jest oddziaływanie na wiele aspektów jednocześnie. Rytuał łagodzi skutki stresu, bóle głowy i karku, nerwowość, przemęczenie i wiele innych symptomów związanych z utratą równowagi psychofizycznej. Nasi masażyści pomogą Ci ją przywrócić. Zyskasz piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Hiszpański QUIRO

Terapia wymierzona wprost w obszary skóry najbardziej narażone na powstawanie zmarszczek. Podczas masażu naskórek ujędrnia się, napina i wygładza. Specjalne techniki, opracowane zostały tak, aby stymulować procesy głęboko wewnątrz tkanek. Zabieg poprzedzony jest dokładnym peelingiem skóry, co znacznie zwiększa jego pozytywne działanie. Zmęczona, sucha i szara cera pod wpływem wprawnego dotyku przemieni się w skórę pełną blasku. Wspieraj lub przywracaj młodość bez skalpela. Przekonaj się o działaniu Quiro.

3D Fusion

Połączenie niezwykłej skuteczności z łagodnością. 3D Fusion to nieinwazyjny, ale efektywny masaż kształtujący kontur twarzy. Specjalnie opracowana technika składa się z trzech etapów:

  • łagodnego drenażu, dzięki któremu usuwane są obrzęki i toksyny,
  • masażu relaksacyjnego, który rozluźnia tkanki i wygładza zmarszczki,
  • głębokiego, manualnego oddziaływania na mięśnie.

Ostatni etap realnie wpływa na ukrwienie, rozluźnienie i jędrność skóry. Twarz pod wpływem tego zabiegu uzyskuje piękny, zdrowy odcień, staje się promienna, aksamitnie gładka i wyraźnie odmłodzona.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko