Dla niej

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację kobiecie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność. Elegancki Voucher na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla żony, dziewczyny, mamy czy przyjaciółki.

Dla niego

Spraw Twojemu mężczyźnie prawdziwą przyjemność- podaruj relaks i głębokie odprężenie. We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i świetny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Elegancki Bon Upominkowy na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla męża, chłopaka, czy ojca.

Zamów Bon upominkowy

Na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy eleganckie zaproszenie do SPA, które możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać je na Twojego maila. Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na jego realizację.

Proponujemy również vouchery wartościowe opiewające na dowolną kwotę, które pozwolą pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej. Istnieje również indywidualny dobór Masaży oraz Rytuałów SPA dla klienta. Więcej informacji otrzymają Państwo w recepcji HOLISTIC SPA.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko