Abhyanga

Głęboko odprężający masaż całego ciała ciepłym olejem sezamowym, wykonywany miękkimi, głaszczącymi ruchami. Zależnie od życzenia pacjenta może być silny lub delikatny. Ciało jest równomiernie masowane. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne i usuwają toksyny z organizmu. Masaż działa regenerująco na cały organizm, odmładza skórę, stymuluje układ krwionośny i limfatyczny skutecznie usuwając toksyny. Odpręża system nerwowy relaksując całe ciało i umysł, pobudza metabolizm, zwiększa odporność organizmu. Masaż Abhyanga jest skuteczny również w rekonwalescencji.

Udvartana – masaż detoksykujący

Ten rodzaj masażu ujędrnia ciało, redukuje cellulit, oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są proszki lub pasty ziołowe zmieszane z olejami ajurwedyjskimi. Używane do masażu peelingujacego naturalne, ziołowe oleje i proszki wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi, zwłaszcza w tkance podskórnej, co przyczynia się do skutecznej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Dzięki właściwościową peelingujacym proszku dodatkowym efektem masażu Udvavtana jest usuwanie obumarłych komórek naskórka, aby skóra mogła lepiej oddychać i eliminować zbędne toksyny również przez swoją powierzchnię. Ułatwia to wnikanie oleju zapewniając doskonałe nawilżenie.

Ratnaabhyanga – masaż gorącymi kamieniami półszlachetnymi

Masaż kamieniami Ratnaabhyanga to bardzo energetyczny i odprężający zabieg, polegający na polegający na masażu gorącymi kamieniami półszlachetnymi, kryształami górskimi oraz naturalnym, ciepłym olejem ajurwedyjskimi. Masaż ten wywołuje bardzo przyjemne przeżycia. Wpływa na witalność naszego organizmu, dodaje życiowej energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.
Do wykonania masażu Ratnaabhyanga, używa się tylko i wyłącznie unikalnych kamieni półszlachetnymi. Używamy takich kamieni jak: jaspis, karneol, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli czy kwarc różowy. Każdy z nich ma zupełnie inny, zbawienny wpływ na różne części naszego organizmu.

Jambira Pinda Sweda – masaż gorącymi stemplami

Tradycyjny masaż ajurwedyjski adoracyjni stemplami wypełnionymi wiórkami kokosowymi i cytryną, zmieszanymi ze specjalnym olejem. W Ajurwedzie należy do rodzaju zabiegów napotnych (swedana) i redukujących (angkana). Masaż wykonany stemplami ma za zadanie redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczenie z toksyn, poprawienie napięcia skóry i jej stanu. Jest skutecznym zabiegiem pielęgnacyjni-regenerującym wspomagającym zwalczanie cellulitu. Stemple do masażu przygotowuje się tradycyjnie „na świeżo” przed zabiegiem.

Shirodhara – masaż trzeciego oka

To relaksacyjny masaż głowy strumieniem ciepłego oleju. Shiro znaczy głowa, a dhara —nieprzerwany strumień cieczy. Shirodhara potęga na polewaniu „trzeciego oka” – punktu pomiędzy brwiami, strumieniem ciepłego ajurwedyjskiego oleju lub mleka gotowanego z ziołami, po czym wykonuje się głęboko odprężający, uspokajający zmysły, odprężający masaż głowy, szyi, dekoltu oraz ramion. Shirodhara pobudza aktywność Fal mózgowych, powodując wewnętrzne wyciszenie, harmonie i dystans. Błogostan ten wprowadza organizm w korzystny stan samoregulacji. Wycisza, uspokaja układ nerwowy, poprawia pamięć i koncentrację. Szczególnie polecany jest przy migrenach, bólach głowy, przepracowaniu, wypaleniu zawodowym, depresji, nerwowości, bezsenności, lękach i stresie.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko