Masaż relaksacyjny / klasyczny

Rytmiczne ruch masażu powoduje, że nasze ciało przechodzi w stan głębokiego relaksu. Masaż jest wykonywany na bazie najlepszych naturalnych ciepłych olejów oraz technik relaksacyjnych.

Odżywczo-aromaterapeutyczny masaż świecą

Niezwykle relaksujący masaż aromatyczną świecą to zabieg pielęgnacyjny, wykonywany przy użyciu ciepłych olejków zapachowych z kiełków soi, kokosa oraz wosku pszczelego.
Dzięki niemu skóra jest właściwie nawilżona, wygładzona oraz aksamitna w dotyku. Będąca w składzie olejków witamina E działa dodatkowo antyoksydacyjnie, ujędrniająco oraz przywraca jej elastyczność i sprężystość. Powstający na niej jedwabisty film odpowiednio zabezpiecza naskórek przed utratą wody.
To zabieg idealny dla osoby zapracowanej, żyjącej w ciągłym biegu oraz każdego, kto marzy o chwili relaksu oraz lubi rozpieszczać swoją skórę.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Głęboko odprężający i rozluźniający mięśnie masaż wykonywany przy użyciu kamieni bazaltowych podgrzewanych do odpowiedniej temperatury niweluje zmęczenie i poprawia przebieg energii w organizmie. Zgodnie z filozofią Dalekiego Wschodu daje poczucie wewnętrznej równowagi oraz doskonale wycisza organizm. Polecany jest zwłaszcza osobom narażonym na duży stres – likwiduje go oraz negatywne skutki, jakie za sobą niesie. Ponadto dzięki masażowi a pory skóry otwierają się, a ona sama staje się bardziej jędrna.

Masaż prenatalny

To w pełni bezpieczny zabieg, na jaki mogą zdecydować się kobiety między 4 a 8 miesiącem ciąży przy użyciu kosmetyków im dedykowanych. Masaż ma działanie odprężające i prozdrowotne. Jest pomocny w usuwaniu napięcia emocjonalnego, jak i przynosi ukojenie obolałemu ciału. Wpływa także pozytywnie na samopoczucie dziecka.Poza wspieraniem dobrego stanu psychicznego i fizycznego przyszłej mamy masaż pomaga w niwelowaniu bólu w newralgicznych w tym okresie narządach ruchu. Minimalizują takie dolegliwości jak np. bóle pleców czy nóg. Dzięki niemu można także zredukować obrzęki i ciśnienie krwi. Podejmowane przez masażystę czynności przeciwdziałają powstawaniu żylaków oraz usprawniają krążenie krwi i limfy. Sam zabieg oddziałuje także na prawidłowe działanie układów m.in. hormonalnego, oddechowego, krążenia i pokarmowego oraz rozluźnia napięte mięśnie szkieletowe.Wykonywany jest w tzw. pozycji ułożeniowej oraz specjalną techniką. Ruchy są delikatne, aby nie zakłócały przebiegu ciąży.

Masaż gorącą czekoladą

Jest to zabieg wykorzystujący niezwykłe właściwości naturalnej czekolady, która składa się m.in. z witaminy A, E, F, H. Nakłada się ją z dodatkiem aromaterapeutycznych olejków na poszczególne partie ciała. Taki masaż sprawia, że skóra jest dotleniona, odmłodzona i ma lepszy koloryt, a przy tym miękka i delikatna w dotyku. Jest doskonałym wsparciem kuracji antycellulitowej. Znajdujące się w czekoladzie związki mineralne chronią naskórek przed utratą wody, a jej niepowtarzalny zapach pobudza produkcję hormonów szczęścia (endorfin). Dzięki temu dana osoba czuje się zrelaksowana, odprężona i zyskuje znacznie lepsze samopoczucie.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko