Regulamin korzystania z bonów upominkowych:

 1. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w HOLISTIC SPA zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej.
 2. Bony są ważne przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracony.
 3. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.
 4. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel: 698357994
 5. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy.
 6. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy/ Karnet uznany zostaje za zrealizowany.
 7. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 8. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 9. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.
 10. Płatności Bonem nie można łączyć z promocjami i rabatami.
 11. Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
 12. Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty HOLISTIC SPA za wyjątkiem zabiegów SLIM BODY
 13. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego, HOLISTIC SPA nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
 14. Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji HOLISTIC SPA. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

Zasady sprzedaży bonów upominkowych:

 1. Bony Upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.

 2. Bony Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.

 3. Bony opiewające na dowolną kwotę mają formę zaproszenia imiennego.

 4. Bony można nabyć w HOLISTIC SPA- Gabinet masażu i fizjoterapii. Nabycie bonów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

 5. Bony można również zakupić składając zamówienie drogą mailową: biuro.holisticspa@gmail.com.

 6. Za Bony zamówione przez internet lub telefonicznie przyjmujemy płatności przelewem lub blikiem. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez kupującego w zamówieniu.

 7. Przy płatności przelewem rezerwacji na zabieg w ramach Bonu można dokonać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.

 8. Na życzenie Kupującego Bon może zostać wysłany pod wskazany adres.

 9. Opłata za przesłanie Bonu kurierem lub pocztą wynosi 20 zł – bon zostanie dostarczony w następny dzień roboczy.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko