Masaż relaksacyjny pleców

Spokojny, delikatny masaż lub intensywny i głęboki posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób. Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego stresu.poprawia nastrój.

Masaż klasyczny pleców

Intensywny i głęboki posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące. Wykonywany w wolnym tempie, specjalnymi mocnymi technikami, wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny sposób. Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego stresu.

Masaż tajski stóp

Skupia w sobie dwie techniki: masaż stóp i akupresurę stref refleksologicznych. Obejmuje podeszwę i grzbiet stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan. Masaż eliminuje uczucie obolałych i ociężałych nóg, oczyszcza organizm z toksyn. Wpływa korzystnie na poprawę samopoczucia, jakość snu, pracę narządów wewnętrznych układu hormonalnego i całego organizmu.

Elementy masażu: Aromatyczna kąpiel+ peeling stóp+ masaż tajski stóp z elementami refleksologii

Shiroabhyanga

Odprężający masaż głowy, karku oraz ramion ziołowym olejkiem ayurwedyjskim

To bardzo przyjemny tradycyjny ajurwedyjski masaż głowy, karku, barków i dekoltu ciepłym olejem. Zabieg głęboko odpręża i relaksuje, wykonuje się go na naturalnym, ziołowy oleju. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy, olej dodatkowo bardzo dobrze nawilża włosy, pozostawiając je gładkie sprężyste i pełne blasku.

Masaż dodatkowo przynosi spokój i wyciszenie po codziennym stresie, przepracowaniu, przy obniżonym nastroju, depresji, wypaleniu zawodowym. Jest świetnym sposobem dla podtrzymania życiowej energii i harmonii.

HOLISTIC SPA - Gabinet masażu i fizjoterapii

Czerwionka- Leszczyny
Ul. Pojdy 162c 44-238
NIP: 6423202866
Telefon: 698357994
Nr konta: 79 1050 1344 1000 0092 4335 1971

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 16:00 — 20:00
Sobota: na zapisy
Niedziela: nieczynne

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko