Vouchery SPA

Dla niej

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację kobiecie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność. Elegancki Voucher na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla żony, dziewczyny, mamy czy przyjaciółki.

Dla niego

Spraw Twojemu mężczyźnie prawdziwą przyjemność- podaruj relaks i głębokie odprężenie. We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i świetny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Elegancki Voucher na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla męża, chłopaka, czy ojca.

Polecane zabiegi i Rytuały SPA w ramach bonu upominkowego

Masaż balijski

140 zł
60 min
Masaż Bambo Cho

130 zł
60 min
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

160 zł
105 min
Rytuał Azjatycki

190 zł
120 min

Zamów voucher dla siebie lub kogoś

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Jestem zainteresowany/a:
Wybierz zakres usług lub pozostaw to pole wole jeśli nie jesteś zdecydowany/a, skontaktujemy się z Tobą!
Field is required!

Jeśli chcesz zamówić masaż lub zabieg dla siebie podaj nam kilka informacji

Miejsce wykonania zabiegu lub masażu
Field is required!
Wskaż adres
Field is required!
Field is required!

Jeśli chcesz zamówić usługi w formie karty podarunkowej, podaj nam kilka informacji

Wartość karty podarunkowej
Field is required!
Polityka Prywatności
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu informacyjno – marketingowym, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Administratorem danych osobowych jest:HOLISTIC SPA Sonia Słupik Gabinet Masażu i Fizjoterapii, NIP: 6423202866, adres: ul. Ks. Pojdy 162c, Czerwionka-Leszczyny Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.
Field is required!

Zamów Voucher SPA

Na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy eleganckie zaproszenie do SPA, które możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać je do Ciebie kurierem albo pocztą. Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na jego realizację.

Przydatne Informacje

Proponujemy również vouchery wartościowe opiewające na dowolną kwotę, które pozwolą pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej. Istnieje również indywidualny dobór Masaży oraz Rytuałów SPA dla klienta. Więcej informacji otrzymają Państwo w recepcji HOLISTIC SPA.