Vouchery SPA

Dla niej

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację kobiecie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność. Elegancki Voucher na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla żony, dziewczyny, mamy czy przyjaciółki.

Dla niego

Spraw Twojemu mężczyźnie prawdziwą przyjemność- podaruj relaks i głębokie odprężenie. We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz bardziej zapracowani, pragniemy utrzymać zarówno dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną jak i świetny wygląd. Szukamy sposobu relaksu i rekreacji, a także dbania o własne ciało. Elegancki Voucher na zabiegi SPA do gabinetu masażu HOLISTIC SPA to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla męża, chłopaka, czy ojca.

Polecane zabiegi i Rytuały SPA w ramach bonu upominkowego

Rytuał Kwiatowy

250 zł
120 min
Rytuał Luksusowy

380 zł
120 min
Masaż prenatalny

170 zł
60 min
Hiszpański masaż twarzy

100 zł
50 min

Zamów Voucher SPA

Na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy eleganckie zaproszenie do SPA, które możesz odebrać osobiście lub możemy wysłać je do Ciebie kurierem albo pocztą. Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na jego realizację.

Przydatne Informacje

Proponujemy również vouchery wartościowe opiewające na dowolną kwotę, które pozwolą pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej. Istnieje również indywidualny dobór Masaży oraz Rytuałów SPA dla klienta. Więcej informacji otrzymają Państwo w recepcji HOLISTIC SPA.