Terapie Pure Nature

Zabiegi PURE NATURE by Organique powstały z myślą o klientach, którzy pragną być blisko natury i czerpać z niej to co najlepsze. Wyjątkowa atmosfera panująca podczas zabiegów pozwoli się zrelaksować i odzyskać dobrą energię.

Morski detoks

Inspiracją do powstania terapii detoksykującej było ogromne bogactwo składników aktywnych, które możemy czerpać z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich, czyli ekstraktów z Alg Wakame, czerwonych alg wapiennych, morszczynu czy kopru morskiego. Dzięki tym składnikom terapia ma działanie głęboko oczyszczające i odświeżające skórę. Dodatkowo łagodzi skutki działania niekorzystnych czynników środowiskowych, takich jak: wolne rodniki, promienie UV i zanieczyszczenia.


Mleczna odnowa

Terapia polecana jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień i wymagającej regeneracji. Została oparta na składnikach aktywnych zawartych w kozim mleku oraz ekstrakcie ze śliwki chińskiej – liczi. Kozie mleko regeneruje i wzmacnia, zaś liczi – źródło witaminy C – odmładza. Zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.


Wieczna młodość

Terapia przeznaczona do przeciwstarzeniowej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Starzenie się skóry jest naturalnym, nieuchronnym procesem i dotyczy każdego, niezależnie od wieku czy płci. Wpływ na to mają uwarunkowania genetyczne i czynniki środowiskowe (m. in. wolne rodniki, promieniowanie UV). Składniki aktywne terapii Intense Anti – Agening skutecznie zapobiegają starzeniu się skóry i walczą z jego objawami


Kawowe przebudzenie

Wyjątkowy zabieg, który od początku do końca przepełnia zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Kawa bogata w kofeinę posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Unikalny kompleks z alg energetyzuje komórki skóry – przyspiesza ich regenerację, opóźnia procesy starzenia a także poprawia koloryt skóry.