Masaże SPA

Masaż relaksacyjny

Rytmiczne ruch masażu powoduje, że nasze ciało przechodzi w stan głębokiego relaksu. Masaż jest wykonywany na bazie najlepszych naturalnych ciepłych olejów oraz technik relaksacyjnych.


Masaż klasyczny

Masaż klasyczny ma na celu usunąć wszelkie dolegliwość bólowe kręgosłupa i ciała, dzięki zastosowaniu specjalnych technik.


Odżywczo-aromaterapeutyczny masaż świecą

Masaż świecą sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przyszosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Olej z kiełków soi, olej z kokosa, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z soi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-agin, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.


Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Doskonale odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Według filozofii Dalekiego Wschodu masaż gorącymi kamieniami wpływa pozytywnie na przepływ energii w organizmie i daje poczucie wewnętrznej równowagi.


Masaż prenatalny

Jest to bezpieczny, specjalistyczny masaż pomagający zniwelować ból w specyficznych dla ciąży obszarach narządu ruchu. Bardzo pozytywnie oddziałuje na szereg układów organizmu ciężarnej oraz odżywia, pielęgnuje i zabezpiecza przed negatywnymi zmianami skórę przyszłej mamy. Masaż jest wykonywany wyłącznie z użyciem kosmetyków dedykowanych specjalnie dla kobiet w ciąży.

Ten przyjemny i przynoszący ulgę zabieg, niebagatelnie wpływa na organizm kobiety i dziecka, będąc źródłem licznych, udokumentowanych klinicznie korzyści: znacząco redukuje stres, relaksuje, wspomaga dobry stan psychiczny i fizyczny, redukuje obrzęki i ciśnienie krwi, przeciwdziała powstawaniu żylaków, usprawnia krążenie krwi i limfy, wspomaga prawidłowe działanie układów hormonalnego, oddechowego, krążenia, pokarmowego, wydalniczego i innych fizjologicznych procesów organizmu, redukuje ból i wzmożone napięcie mięśni szkieletowych;


Masaż gorącą czekoladą

Jest to masaż relaksacyjno-aromaterapeutyczny na bazie naturalnej czekolady. dotlenia skórę i poprawia jej koloryt. Działa przeciwstarzeniowo oraz wspomaga kuracje antycellulitowe. Czekolada bogata jest w witaminy A, E, F, H oraz związki mineralne, które chronią skórę przed utratą wody. Wspaniały czekoladowy zapach towarzyszący masażowi pobudza produkcję hormonów szczęścia (endorfin), daje uczucie relaksu, odprężenia i poprawy samopoczucia. Skóra po zabiegu pachnie czekoladą, jest nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku.