Masaż relaksacyjny SPA – Rybnik, Śląsk

Masaż relaksacyjny

Rytmiczne ruch masażu powoduje, że nasze ciało przechodzi w stan głębokiego relaksu. Masaż jest wykonywany na bazie najlepszych naturalnych ciepłych olejów oraz technik relaksacyjnych.


Masaż relaksacyjny 60 min
140 zł
Masaż relaksacyjny + peeling 75 min
210 zł

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny ma na celu usunąć wszelkie dolegliwość bólowe kręgosłupa i ciała, dzięki zastosowaniu specjalnych technik.Odżywczo-aromaterapeutyczny masaż świecą

Niezwykle relaksujący masaż aromatyczną świecą to zabieg pielęgnacyjny, wykonywany przy użyciu ciepłych olejków zapachowych z kiełków soi, kokosa oraz wosku pszczelego. Dzięki niemu skóra jest właściwie nawilżona, wygładzona oraz aksamitna w dotyku. Będąca w składzie olejków witamina E działa dodatkowo antyoksydacyjnie, ujędrniająco oraz przywraca jej elastyczność i sprężystość. Powstający na niej jedwabisty film odpowiednio zabezpiecza naskórek przed utratą wody. To zabieg idealny dla osoby zapracowanej, żyjącej w ciągłym biegu oraz każdego, kto marzy o chwili relaksu oraz lubi rozpieszczać swoją skórę.


Masaż świecą 60 min
160 zł
Masaż świecą + peeling 75 min
230 zł

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Głęboko odprężający i rozluźniający mięśnie masaż wykonywany przy użyciu kamieni bazaltowych podgrzewanych do odpowiedniej temperatury niweluje zmęczenie i poprawia przebieg energii w organizmie. Zgodnie z filozofią Dalekiego Wschodu daje poczucie wewnętrznej równowagi oraz doskonale wycisza organizm. Polecany jest zwłaszcza osobom narażonym na duży stres – likwiduje go oraz negatywne skutki, jakie za sobą niesie. Ponadto dzięki masażowi a pory skóry otwierają się, a ona sama staje się bardziej jędrna.Masaż prenatalny

To w pełni bezpieczny zabieg, na jaki mogą zdecydować się kobiety między 3. a 8. miesiącem ciąży przy użyciu kosmetyków im dedykowanych. Masaż ma działanie odprężające i prozdrowotne. Jest pomocny w usuwaniu napięcia emocjonalnego, jak i przynosi ukojenie obolałemu ciału. Wpływa także pozytywnie na samopoczucie dziecka.

Poza wspieraniem dobrego stanu psychicznego i fizycznego przyszłej mamy masaż pomaga w niwelowaniu bólu w newralgicznych w tym okresie narządach ruchu. Minimalizują takie dolegliwości jak np. bóle pleców czy nóg. Dzięki niemu można także zredukować obrzęki i ciśnienie krwi. Podejmowane przez masażystę czynności przeciwdziałają powstawaniu żylaków oraz usprawniają krążenie krwi i limfy. Sam zabieg oddziałuje także na prawidłowe działanie układów m.in. hormonalnego, oddechowego, krążenia i pokarmowego oraz rozluźnia napięte mięśnie szkieletowe.

Wykonywany jest w tzw. pozycji ułożeniowej oraz specjalną techniką. Ruchy są delikatne, aby nie zakłócały przebiegu ciąży.Masaż gorącą czekoladą

Jest to zabieg wykorzystujący niezwykłe właściwości naturalnej czekolady, która składa się m.in. z witaminy A, E, F, H. Nakłada się ją z dodatkiem aromaterapeutycznych olejków na poszczególne partie ciała. Taki masaż sprawia, że skóra jest dotleniona, odmłodzona i ma lepszy koloryt, a przy tym miękka i delikatna w dotyku. Jest doskonałym wsparciem kuracji antycellulitowej. Znajdujące się w czekoladzie związki mineralne chronią naskórek przed utratą wody, a jej niepowtarzalny zapach pobudza produkcję hormonów szczęścia (endorfin). Dzięki temu dana osoba czuje się zrelaksowana, odprężona i zyskuje znacznie lepsze samopoczucie.


Masaż gorącą czekoladą 60 min
150 zł
Masaż gorącą czekoladą + peeling 75 min
220 zł