Masaże orientalne

Masaż Balijski

Jeden z tradycyjnych masaży orientalnych wykonywany na wyspie Bali. Masaż balijski łączy w sobie cechy aromaterapii, akupresury, ajurwedy, refleksologii oraz stretchingu. Płynne, tuz mocne i głębokie ruchy terapeuty rozluźniają i uwalniają napięcia oraz poprawiają krążenie krwi a co za tym idzie poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach.

Olejki użyte podczas masażu mają działanie uspokajające, a i ich zmysłowe oddziaływanie wprowadza relaks i poczucie spokoju. Masaż balijski zapewnia poczucie błogostanuMasaż Hawajski Lomi Lomi

Pochodzący z Hawajów Lomi Lomi to niezwykły masaż orientalny – jednocześnie przyjemny oraz posiadający właściwości terapeutyczne. Relaksuje, uwalnia napięcia i przywraca równowagę psychofizyczną. Wyjątkowe dla tej techniki są płynne i długie ruchy przedramion, które terapeuta prowadzi przez całe ciało. Pozwala to na znaczne zwiększenie powierzchni oddziaływania oraz dostarczenie niesamowitych wrażeń. Jednak hawajski Lomi Lomi to nie tylko przyjemność i błogostan.

Jego oddziaływanie jest wieloaspektowe. Podczas masażu pozbywamy się stresu i napięć emocjonalnych skumulowanych w ciele oraz przywracamy dobry przepływ energii. Po zabiegu pojawia się uczucie spokoju i lekkości, z czasem wraca także radość. Jeśli w Twoim życiu jest dużo stresu i frustracji – Lomi Lomi zadziała kompleksowo i przyniesie Ci upragnioną ulgę. Poczujesz, jak wracają Ci chęci do działania i energia, której wystarczy, zarówno dla Ciebie, jak i do dzielenia się z bliskimi. Na poziomie organizmu rozluźnisz mięśnie, wyciszysz układ nerwowy, poprawisz krążenie i odporność. Samo uczucie relaksu także pozytywnie wpłynie na fizyczny aspekt Twojej osoby. Pięknie pachnące, orientalne oleje wzbogacą zabieg o aspekt aromaterapeutyczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W Holistic SPA oddasz się w troskliwe ręce profesjonalistów i wypoczniesz tak, jak na to zasługujesz. Aromatyczne oleje, wyciszająca muzyka oraz indywidualne podejście Sprawdź, jak łatwo dojedziesz do nas z Knurowa, Rybnika oraz innych miast Śląska.


60 min
180 zł
90 min
230 zł

Masaż Bambo Cho

Masaż orientalny Bamboo Cho to relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pateczek bambusa, rolowanych po ciele oraz miotełek bambusowych, które wykorzystuje się między innymi do oklepywania ciała. Pateczki mają różną grubość i długość, gdyż są dostosowane do różnych technik i wielkości ciała. Masaż szczególnie polecany w przemęczeniu i na spięte mięśnie. Podczas masażu pateczkami bambusowymi odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, oraz witalności, a umysł stan absolutnego odprężenia. Doskonały zabieg dla osób zmagających się z przewlekłym stresem.Nuda Phaen Boran

Masaż tajski w swej klasycznej odmianie pomoże w zniwelowaniu: bólu pleców, bólu migrenowego, zaburzeń tkanek miękkich, stanów zapalnych organizmu, bólu stawów, przykurczy mięśni, przykurczy ścięgien. Znane są relaksacyjne właściwości masażu tajskiego, który pomaga w leczeniu depresji oraz zaburzeń emocjonalnych. Rytuale ten wycisza taty organizm, prowadząc do stanu wewnętrznej harmonii. Masaż tajski jest również potężnym zastrzykiem energii, pobudzającym ciało do działania.


60 min
150 zł
90 min
200 zł

Masaż marokański

To harmonijny, głęboko odprężający masaż na bazie olejku arganowego. Masaż ten jest elementem Rytuału Hammam, w naszym gabinecie ograniczyliśmy się do samego masażu oraz peelingu rękawicą Kessa.

Działanie masażu marokańskiego:

  • uczucie błogostanu i głębokiego relaksu,
  • doskonałe odżywienie skóry, poprawienie jej kolorytu, nadanie miękkości,
  • pobudzenie krwi i limfy,
  • rozluźnienie spiętych i obolałych mięśni.