Masaże częściowe relaksacyjne

Masaż relaksacyjny - masaż klasyczny pleców

Oferujemy kojący ciało i zmysły masaż relaksacyjny. Profesjonaliści z naszego salonu to nie tylko doskonali znawcy techniki masażu. To także empatyczni ludzie z bogatym doświadczeniem i odpowiednim wyczuciem. Każdy zabieg dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, umiejętnie przeplatamy intensywniejsze techniki z tymi delikatnymi. Holistyczne podejście sprawia, że osiągamy fantastycznie rezultaty.

Dzięki rytuałowi relaksacyjnemu z Holistic SPA rozluźnisz spięte mięśnie i wyciszysz gonitwę myśli. U nas zanurzysz się w dźwiękach przyjemnej muzyki i zapomnisz o troskach codzienności. W gabinecie zlokalizowanym w pobliżu Rybnika i Knurowa przeniesiesz się w świat relaksu i wypoczynku. Łagodnie i fachowo przywrócimy Ci dobre samopoczucie.

Co jeszcze, oprócz odprężenia i spokoju, zyskasz, decydując się na ten zabieg? Kilka sesji potrafi:

  • wzmocnić odporność organizmu;
  • znacząco ujędrnić i odmłodzić skórę ciała;
  • znacznie obniżyć lęk, wspomóc leczenie nerwic;
  • wesprzeć harmonijne działanie układu hormonalnego;
  • wyrównać ciśnienie i rytm serca;
  • złagodzić skutki długotrwałego napięcia nerwowego i stresu, w tym pozytywnie wpłynąć na leczenie: nudności, zespołu jelita wrażliwego, bezsenności, napięciowych bólów głowy i brzucha itp.

W czym pomoże Ci masaż relaksacyjny ?

Dobrze wykonany masaż relaksacyjny to przede wszystkim przyjemność i odskocznia od problemów i trosk. U nas oderwiesz się od stresu, pozwolisz na chwilę wytchnienia, na którą zasługujesz. Przyjdź i poczuj, jak to jest wyłączyć się i zregenerować. Pozwól sobie na odnowę i wróć do swojej codzienności z nową energią i odprężeniem. Zapraszamy!


45 min
100 zł
Pakiet 5 masaży
400 zł
Pakiet 10 masaży
800 zł

Masaż leczniczy

Znajduje głównie zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Stosuje się go do złagodzenia sztywności, podwyższonego napięcia i bólu mięśni przy takich dolegliwościach jak napięciowe bóle głowy czy ból lędźwiowo-krzyżowy. Polecany jest szczególnie osobom, które ze względu na rodzaj pracy skarżą się na bóle pleców czy karku. Regularne poddawanie się masażowi leczniczemu stanowi istotny element profilaktyki bólu pleców i stawów.


30 min
70 zł
Pakiet 5 masaży
280 zł
Pakiet 10 masaży
560 zł

Masaż tajski stóp

Aromatyczna kąpiel+ peeling stóp+ masaż tajski stóp z elementami refleksologii

Skupia w sobie dwie techniki: masaż stóp i akupresurę stref refleksologicznych. Obejmuje podeszwę i grzbiet stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan.  Masaż eliminuje uczucie obolałych  i ociężałych nóg, oczyszcza organizm z toksyn. Wpływa korzystnie na poprawę samopoczucia, jakość snu, pracę narządów wewnętrznych układu hormonalnego i całego organizmu.Shiroabhyanga

Odprężający masaż głowy, karku oraz ramion ziołowym olejkiem ayurvedyjskim

To bardzo przyjemny tradycyjny ajurwedyjski masaż głowy, karku, barków i dekoltu ciepłym olejem. Zabieg głęboko odpręża i relaksuje, wykonuje się go na naturalnym, ziołowy oleju. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy, olej dodatkowo bardzo dobrze nawilża włosy, pozostawiając je gładkie sprężyste i pełne blasku.

Masaż dodatkowo przynosi spokój i wyciszenie po codziennym stresie, przepracowaniu, przy obniżonym nastroju, depresji, wypaleniu zawodowym. Jest świetnym sposobem dla podtrzymania życiowej energii i harmonii.