Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga relaksacyjny + poczęstunek

Idealnym sposobem na spędzenie czasu razem i budowanie wzajemnej bliskości jest wspólny masaż. Zarówno na romantyczny wieczór, jak i spotkanie z przyjaciółką doskonale sprawdzi się masaż dla dwojga w naszym SPA w Rybniku. Pozwoli Wam na oderwanie się od rzeczywistości i odzyskanie harmonii dla duszy i ciała. Jest także perfekcyjnym pomysłem na prezent czy niespodziankę dla bliskiej osoby.

Zmysłowe, relaksujące SPA dla dwojga

Zabieg wykonywany jest w jednym gabinecie, dla dwóch osób jednocześnie. Pomieszczenie zostanie wcześniej odpowiednio zaadaptowane, aby uzyskać nastrojowy klimat, który będzie towarzyszył Wam podczas wymarzonego relaksu. SPA dla dwojga w Rybniku pozwoli zapomnieć o problemach życia codziennego. Jest to również dobry czas na odprężenie czy rozmowę, na którą na co dzień często nie mamy za wiele czasu. Jest również świetnym sposobem na odzyskanie właściwego balansu psychicznego, o którym niejednokrotnie zapominamy.

Masaż dla dwojga – dlaczego warto?

Tradycyjny relaksacyjny, z użyciem gorącej czekolady, odżywczy z wykorzystaniem świecy czy może hawajski? Każdy inny, a jednak łączy je:

  • poczucie bliskości i możliwość spędzenia czasu z drugą osobą,
  • skuteczny sposób na relaks,
  • pyszny poczęstunek w trakcie sesji,
  • nastrojowy klimat,
  • poprawa samopoczucia, zdrowia fizycznego i psychicznego.

Jeśli szukasz masażu dla dwojga, w wyjątkowym miejscu, gdzie wspólnie spędzone chwile będą odpowiednio celebrowane i zapadną w Twojej pamięci na długo to serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą masaży dla dwojga w Holistic SPA na Śląsku.


75 min
140 zł (osoba)

Masaż gorącą czekoladą + poczęstunek


75 min
150 zł (osoba)

Odżywczy masaż świecą + poczęstunek


75 min
175 zł (osoba)

Masaż hawajski + poczęstunek


75 min
180 zł (osoba)